Мөстәкыймовлар олимпиадасының II тур нәтиҗәләре билгеле булды

Мөстәкыймовлар олимпиадасының II тур нәтиҗәләре билгеле булды.

Мәктәпкәчә яшьтәгеләр:

Хөсәенова Гөлфия (Балтач, Бөрбаш) – 46 б! “Салават күпере” балалар бакчасында тәрбияләнүчеләр (җитәкчеләре – Иделия Мәхмүтова, Балык Бистәсе) – 45әр б. Әдилә Төхвәтуллина, Раяз Бәдретдинов, Сөмбел Вәлиева, Сәмирә Бакирова (тәрбиячеләре – Гүзәлия Вәлиева, Балык Бистәсе, Биектау, “Кояшкай балалар бакчасы) – 46шар б!. Айсылу Шагалиева (Актаныш, Тыңламас) – 45 б.

I сыйныф

Камилә Мөхәммәдиева (Балтач, Смәел) – 46 б!, Алия Нәбиева (Балтач) – 46 б!. Айшә Сәмигуллина – 45 б., Әнисә Сәмигуллина – 46 б!. (Тукай, Мәләкәс), Рифат Мөкътәсимов (укытучысы – Рәмзия Мотыйгулина, Чирмешән, Иске Кади) – 45 б. Кәримуллина Инзилә, Ислам Гайфуллин, Зилә Шәмәрдәнова, Камил Габдрахманов, Зөһрә Мөхәммәтҗанова, Айназ Әхмәдуллин (укытучылары – Миләүшә Әхмәтханова, Балык Бистәсе, Котлы Бүкәш, 1 “Б”) – 45әр б., Настя Дмитриева, Алена Кузьмина, Динара Тимергалиева, Камил Шакиров, Лиана Гыйбадуллина, Илзирә Шәфыйкова, Разил Газин, Зилә Дилмөхәммәтова, Сәйдәш Садыйков (укытучылары – Рәфидә Фәтхетдинова, Балык Бистәсе, Котлы Бүкәш, 1 “А”) – 45 б. Алинә Зарипова, Илһам Зарипов, Дарья Колобова, Илназ Уразаев, Алия Фәхретдинова (укытучылары – Р.Гыйләҗева, Тукай, Мусабай-Завод) – 45әр б. Сәйдә Хәсбиева (Саба, Сабабаш) – 45 б. Айнур Сибатов (Ильвина Хәбирова, Данияр Нәбиев Актаныш, Югары Яхшый) – 46шар б!.

II сыйныф

И. Әхмәдуллин (Кайбыч, Кошман) – 45 б. Гөлназ Шәйхетдинова (Чирмешән, Кара Чишмә) – 45 б. Гөлназ Әсхәдуллина (Балтач, Норма) – 45 б. Язилә Гасыймова (Кукмара, Купка) – 46 б!, Айсылу Нәҗипова (укытучысы – Гөлназ Корбанова, Кукмара, Аш-Бузи) – 46 б!., Иделия Шакирова (Кукмара, Зур Сәрдек) – 47 б!. Дамир Кәримуллин (Саба, Килдебәк) – 45 б. Гөлнара Шәйморатова (Саба, Сабабаш) – 45 б. Наилә Шәрифуллина (Актаныш, Югары Яхшый) – 45 б.

III сыйныф

Әдилә Рәүпова (Балтач, Норма) – 45 б. Закир Сабирҗанов (укытучысы – Зөлфия Нәбиева, Кукмара, Аш-Бузи) – 45 б. Рүзил Мохимов, Данил Шәкүров (Актаныш, Тыңламас) – 45әр б. Рәфис Сәфәров (Апас, Чирмешән) – 45 б.,

Алинә Вәлиева (Актаныш, Кәзкәй) – 45 б., Диләрә Әхмәдуллина (укытучысы – Рәзинә Әхмәдуллина, Актаныш, Кәзкәй) – 45 б. Алсу Ханнанова (укытучысы – А.Латыйпова, Сарман, Петровский Завод) – 46 б!. Раил Кәлимуллин, Ләйлә Габдрахманова, Айгиз Уразаев (укытучылары – Р.Гыйләҗева, Тукай, Мусабай-Завод) – 45әр б. Самирә Ухваркина — (Саба, Сабабаш) – 45 б.Нәзилә Солтанова, Салават Фәхриев, Гадел Әхәтов, Резидә Мусина (Актаныш, Югары Яхшый) – 45әр б. Иделия Гыйбадуллина (Кукмара, Югары Арбаш) – 46 б!.

IV сыйныф

Зилә Шәйдуллина, Гөлия Гайсина, Азалия Минһаҗева, Ислам Әхмәтханов (укытучылары – Гөльнара Шәмсевәлиева, Балык Бистәсе, Котлы Бүкәш, 4 “А”) – 45 б., Адилә Шәһиева, Рәдиф Гыйлмиев, Зилә Гыйләҗиева, Алсу Закирова, Илсаф Шәрәфиев (укытучылары – Гөлсинә Фәхриева, Балык Бистәсе, Котлы Бүкәш, 4 “Б”) – 45әр б. Камил Сәлахов (укытучысы – Наилә Сабирова, Апас, Сатмыш) – 45б. Зилә Галимәрдәнова (Актаныш, Киров) – 46 б!. Алисә Миңнулина (укытучысы – Луиза Мөхәммәтова, Актаныш, Тыңламас) – 45 б. Фәнис Сәфәров (Чирмешән) – 45 б. Камилә Гайнуллина (Яшел Үзән, Норлат) – 45 б. Эльнара Кашапова, Элина Иванова (укытучылары – Энҗе Әшрәпова, Лениногорск, Тимәш) – 45әр б. Зөлфәт Хәмидуллин, Рамил Хәйруллин, Адилә Рәхмәтуллина (Питрәч, 2 нче мәктәп, 4 “В”) – 46шар б!. Алмаз Насретдинов, Ләйлә Хәйретдинова (Кайбыч, Кошман) – 46шар б!.

V сыйныф

Азалия Газизова – 45 б., Фәргат Гарипов, Рената Ящук, Данил Бахараев (укытучылары – Р.Кыямова, Питрәч) – 46шар б!. Булат Гарипов – 44 б., Зөһрә Мусина (укытучылары – Р.Кәримов, Балык Бистәсе, Яңа Арыш) – 45 б. Айгөл Фәхретдинова (Тукай, Мусабай-Завод) – 45 б. 5нче сыйныф укучылары (укытучылары – Гөлшат Фатыйхова, Арча, Утар-Аты) – 44әр б. Анастасия Бирюкова, Алисә Галкина, Илүзә Габдрахманова – укытучылары – Д.Зиннәтуллина, Балык Бистәсе, Шомбыт) – 45әр б. Ранис Рәхимҗанов (укытучысы – Фәния Гомәрова, Арча Урта Пошалым) – 45 б. Руфинә Галиуллина (укытучысы – Идрис Хөснетдинов, Нурлат, Колбай Мораса) – 45 б. Камилә Баһаветдинова (Актаныш, “Сәләтле балалар өчен гуманитар гимназия-интернат”ы) – 45 б.

VI сыйныф

Гадел Фазлыев (укытучысы – Ләйсән Фазлыева, Актаныш, Яңа Балтач) – 45 б. Елена Резчикова (укытучысы – Ф.Сәфәрова, Апас, Чирмешән) – 45 б. Булат Вәлиев (укытучысы – Ләйлә Вәлиева, Нурлат, Колбай Мораса) – 45 б. Айзилә Камалиева, Анастасия Клюева, Ләйлә Яруллина, Булат Бәдретдинов, Никита Клюев (укытучылары – Венера Юнысова, Балык Бистәсе, Шомбыт) – 45әр б.

VII сыйныф

Илшат Кәримов, Диана Гатауллина (укытучысы – Р.Кәримов, Балык Бистәсе, Яңа Арыш) – 45 б. Алисә Фатыйхова (укытучысы – М.Сибгатуллина, Кайбыч) – 45 б.

VIII сыйныф

Алия Мөхәммәтҗанова, Алинә Мәрдәнова (укытучылары – Венера Юнысова, Балык Бистәсе, Шомбыт) – 44 б.

Добавить комментарий