«Авыл укытучысы – 2021» бәйгесенең I этабы җиңүчеләре

«Авыл укытучысы – 2021» бәйгесенең I этабы җиңүчеләре:

  1. ӘХМӘДУЛЛИНА Миләүшә Мулланур кызы, Актаныш районы Богады төп мәктәбенең башлангыч сыйныфлар укытучысы.
  2. ӘХМӘТВӘЛИЕВА Индира Нәбиулла кызы, Нурлат районы Киекле урта мәктәбенең башлангыч сыйныфлар укытучысы.
  3. ӘХМӘТҖАНОВА Эльмира Хатыйп кызы, Мамадыш районы Түбән Ушмы урта мәктәбенең математика укытучысы.
  4. ВӘЛИЕВА Ләйсән Фоат кызы, Арча районы Иске Чүриле урта мәктәбенең татар теле һәм әдәбияты укытучысы.
  5. ГАЙНУЛЛИНА Мәйсәрә Газизулла кызы, Лаеш районы Россия Герое М.Р.Әхмәтшин исемендәге Атабай урта мәктәбенең башлангыч сыйныфлар укытучысы.
  6. ГАЛИЕВА Ландыш Хәйдәр кызы, Алабуга районы П.И.Захаров исемендәге Олы Шүрнәк урта мәктәбенең татар теле һәм әдәбияты укытучысы.
  7. ГАРИФУЛЛИНА Лениза Харис кызы, Азнакай районы Кәкре Елга урта мәктәбенең башлангыч сыйныфлар укытучысы.
  8. ГАТИЯТУЛЛИНА Лилия Хәмит кызы, Питрәчтәге 2 нче урта мәктәпнең татар теле һәм әдәбияты укытучысы.
  9. ДӘМИНОВА Римма Александр кызы, Питрәчтәге 2 нче урта мәктәпнең татар теле һәм әдәбияты укытучысы.
  10. ЗАКИРОВА Айсылу Габдулла кызы, Теләче районы Ф.Хөсни исемендәге Олы Мәтәскә урта мәктәбенең математика укытучысы.
  11. ЗАКИРОВА Асия Шәүкәт кызы, Яшел Үзән районы А.Шамов исемендәге Татар Танае урта мәктәбенең биология һәм химия укытучысы.
  12. КАШАПОВА Фирүзә Фәнил кызы, Азнакайдагы 7 нче урта мәктәпнең татар теле һәм әдәбияты укытучысы.
  13. КӘБИРОВА Гөлүсә Рафил кызы, Яшел Үзән районы Ачасыр төп мәктәбенең татар теле һәм әдәбияты укытучысы.
  14. КӘРИМОВ Равил Фәйзерахман улы, Балык Бистәсе районы Яңа Арыш урта мәктәбенең математика укытучысы.
  15. КӘРИМУЛЛИНА Вәфия Сәхип кызы, Питрәч районы Татар Казысы урта мәктәбенең математика укытучысы.
  16. МАНСУРОВА Лилия Сәлимхан кызы, Яшел Үзән районы Осиново бис-
    тәсендәге В.В.Карпов исемендәге лицейның татар теле һәм әдәбияты укыту-
    чысы.
  17. МИФТАХОВА Руфия Билсур кы-
    зы,
    Балтач районы Арбор төп мәктә-
    бенең татар теле һәм әдәбияты укытучысы.
  18. НУРГАТИНА Роза Рәис кызы, Яңа Чишмә районы Тубылгытау төп мәктәбенең инглиз теле укытучысы.
  19. НУРИЕВА Гөлзифа Роберт кызы, Актаныш районы Богады төп мәктәбенең башлангыч сыйныфлар укытучысы.
  20. РАМАЗАНОВА Гөлзидә Рәфкать кызы, Яңа Чишмә районы Яңа Чишмә гимназиясенең информатика һәм математика укытучысы.
  21. САДРЕТДИНОВА Розалия Салих кызы, Спас районы Бураково урта мәктәбенең Көек авылындагы филиалы башлангыч сыйныфлар укытучысы.
  22. СОЛТАНОВА Гөлнара Роберт кызы, Мөслим районы Күбәк урта мәктәбенең инглиз теле укытучысы.
  23. САФИУЛЛИНА Индира Илдар кызы, Апас урта, аерым фәннәрне тирәнтен өйрәнү мәктәбенең татар теле һәм әдәбияты укытучысы.
  24. ХӘБИБУЛЛИНА Айгөл Фәнзәт кызы, Әлмәт районы Түбән Мактама бистәсендәге 1 нче урта мәктәпнең татар теле һәм әдәбияты укытучысы.
  25. ХӘЙРЕТДИНОВА Язилә Рәфхәт кызы, Теләче районы Ф.Хөсни исемендәге Олы Мәтәскә урта мәктәбенең татар теле һәм әдәбияты укытучысы.
  26. ХӘСӘНОВА Гүзәл Ирек кызы,
    Биектау районы Олы Кавал төп мәктәбенең математика укытучысы.
  27. ХӘСӘНОВА Миләүшә Кәшбетдин кызы, Мөслим районы Вәрәшбаш башлангыч мәктәбе укытучысы.
  28. ҺАДИЕВА Гөлнара Әхмәт кызы, Саба районы Эзмә урта мәктәбенең
    татар теле һәм әдәбияты укытучысы.
  29. ШӘРӘФЕТДИНОВА Резедә Рамазан кызы, Буа районы Иске Суыксу урта мәктәбенең башлангыч сыйныфлар укытучысы.
  30. ШӘФИГУЛЛИНА Суфия Миңнекамил кызы, Кукмара районы К.Ф.Шакиров исемендәге Зур Сәрдек гимназиясенең Чишмәбаш филиалы башлангыч сыйныфлар укытучысы.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.